3784 - Linde H20D

Specifikime

Marka:

Linde

Kapaciteti i ngarkimit:

2000 kg

Lartësia e ngritjes:

4000 mm

Motori:

Naftë

Lartësia e vinçit::

2605 mm

Viti i prodhimit:

2004

Gjendja:

I riparuar

Model:

H20D

Kategoria:

Standard

Transmisioni:

Hidrostatik

Dimensione të pirunit: :

2590 x 1240 x 2605 mm

Gjatësia e pirunëve:

1200 mm

Rrota:

4

Garancia:

Asnjë

13400€

12500€

+18% TVSH

Jeni të interesuar për produktin?

Shkarko PDF

PROCESI I RIPARIMIT

GARANCIA 6 MUAJ / 400 ORË PUNE

PRANIM KONTROLL
RIPARIM KONTROLL
TENEQEPUNUES DHE LYERJE KONTROLL
SALLONI EKSPOZUES KONTROLL
DORËZIM

Marka

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack
HAKO
UniCarriers Nissan